Hot Deals

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Pasy bezkrańcowe

Pasy bezkońcowe to wyroby ścierne, które stosowane są w takich urządzeniach jak szlifierki, cykliniarki czy też pilniki elektryczne. Zależnie od ich przeznaczenia od zastosowania mają one zróżnicowany rozmiar oraz typ materiału, zarówno podkładu, jak i warstwy ściernej, z którego zostały wyprodukowane. Pasy bezkońcowe przeznaczone są do szlifowania, czyszczenia, a także polerowania różnego rodzaju powierzchni. Może być to drewno, metal, ceramika, jak i tworzywa sztuczne. Umieszczane są one na specjalnym podkładzie (poliestrowy bądź bawełniany), który wpływa na parametry ich pracy.

 

Rodzaje pasów szlifierskich bezkońcowych

 

l  Pasy kompaktowe - posiadają samoostrzące się, kompaktowe ziarno o długiej żywotności. Stosuje się je w połączeniu z automatami szlifierskimi o stałych parametrach pracy.

l  Pasy cyrkonowe - mają cyrkonowe ziarno o dużej wydajności. Nadają się do szlifowania m.in. stali szlachetnej czy też obróbki odlewów.

l  Pasy elektrokorundowe - uniwersalne akcesorium, które sprawdzi się do szlifowania zarówno drewna, jak i stali szlachetnej.

l  Pasy włókninowe - świetne do obróbki różnego typu metali (usuwanie lekkich przebarwień, śladów korozji).

l  Pasy ceramiczne - do obróbki naprawdę twardych materiałów, takich jak tytan czy stal nierdzewna.

l  Pasy z węglikiem krzemu - stosowane do szlifowania stopów żelaza z węglem, metali kolorowych oraz żeliwa. Doskonałe również do obróbki ceramiki, kamieni szlachetnych, szkła czy też granitu lub marmuru.

l  Pasy filcowe - stosowane do polerowania powierzchni metalowych.

l  Pasy trizac - używane do obróbki aluminium, tworzyw sztucznych, stopów metali kolorowych, niklu, tytanu oraz kobaltu.

Aktywne filtry