Hot Deals

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Młotowiertarki, młoty udarowe, wiertarki

Młotowiertarki to urządzenia, które swoje główne zastosowanie mają podczas prac odbywającym się w trudnym i twardym podłożu. Sprzęt ten pozwala nam na wiercenie otworów z włączonym udarem pneumatycznym w twardych materiałach budowlanych, natomiast z wyłączonym udarem sprawdza się podczas wiercenia w delikatniejszych materiałach takich jak metal bądź drewno, aczkolwiek jest ono znacznie mniej precyzyjnie, aniżeli w przypadku użycia wiertarek. Młotowiertarki stosuje się również podczas kucia, gdy funkcja udaru jest aktywna bez obrotów wiertła lub dłuta, i służy do wykuwania bruzd, otworów bądź wyburzeń. Urządzenia tego typu, dzięki pneumatycznemu wspomaganiu, nie wymagają od nas używania siły i ciągłego dociskania narzędzia.

Młoty udarowe to ten rodzaj elektronarzędzi, które są wręcz niezbędne podczas prac na budowie, jak również w czasie remontu, bowiem znacznie ułatwia i skraca czas pracy. Młot udarowy posiada szereg zastosowań i jest użytkowany przez profesjonalistów z dziedziny budowlano-remontowej podczas ich codziennych obowiązków, ale także i przez amatorów wykonujących remont na własną rękę. Ogólnie określając, młoty udarowe to narzędzia służące do kucia w kamieniu, betonie, przebijania ścian czy też skuwania posadzek. Kluczowym parametrem tego typu sprzętu jest energia udaru, która zwiększa jego efektywność.

Wiertarki to niewątpliwie jedne z tych elektronarzędzi, które są najczęściej spotykanym urządzeniem zarówno u amatorów, jak i profesjonalnych fachowców. Obecność wiertarki podczas prac remontowych jest wręcz czymś koniecznym. Mnóstwo osób myśli jednak, iż ograniczają się one wyłącznie do wiercenia otworów, lecz jest to błędne myślenie. Istnieje bowiem wiele rodzai wiertarek i każda z nich ma inne zastosowanie, a są to m.in. wiertarki ręczne, wiertarki udarowe, wiertarko-wkrętarki, wiertarki kątowe czy też wiertarki do szkła. Każdy rodzaj jest rzecz jasna przeznaczony do konkretnych prac, uwzględniających rodzaj surowca oraz powierzchnię obrabianego materiału.

Aktywne filtry