Hot Deals

Jest 99 produktów.

Pokazano 1-30 z 99 pozycji

Tarcze

Tarcze to nieodłączny element m.in. każdej szlifierki, przecinarki czy też pilarki oraz pił. Mogą być one stosowane zarówno do sprzętu stacjonarnego, jak i przenośnego, a także do urządzeń o zróżnicowanym napędzie. W danej kategorii znajdują się najwyższej jakości tarcze o zróżnicowanym przeznaczeniu, a są to:

 

l  Tarcze do cięcia oraz szlifowania różnego typu materiałów (metal, kamień). Tarcze przeznaczone do współpracy ze szlifierką kątową bądź przecinarkami, o różnej średnicy i grubości (mm).

l  Tarcze diamentowe (segmentowe ze szczelinami i bez szczelin) przeznaczone do cięcia i szlifowania materiałów mineralnych takich jak kamień, beton, ceramika, cegła i wiele innych. Tarcze dzielą się pod względem przeznaczenia, jakości zastosowanych do ich wykonana materiałów, kształtu wieńca oraz jakości spawów i systemu chłodzenia.

l  Tarcze do pilarek oraz pił, przeznaczone do obróbki drewna w różnym zakresie, a także z zróżnicowaną dokładnością. Współpracują one z pilarkami ręcznymi, stacjonarnymi, jak również piłami stołowymi.

Aktywne filtry