Hot Deals

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Imadła

Imadła to niezwykle praktyczne narzędzia ręczne, które swoje zastosowanie znajdują w zakładach stolarskich, warsztatach, a także wielu innych miejscach. Ich zadanie jest jedno - ścisnąc dany przedmiot, który znajduje się między szczękami imadła. Dzięki temu możemy połączyć ze sobą dwa elementy, ustabilizować przedmiot bądź go wygiąć. Imadło może posiadać różny kształt oraz rozmiar szczęk. Podczas wyboru funkcjonalnego, dobrego imadła, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału jest wykonane, czy jest ono stałe czy też obrotowe, jak również na sposób mocowania elementów w imadle.

Ogólny podział imadeł to:

 

l  Imadła warsztatowe - nazywane również ślusarskimi i należą one do narzędzi typu ciężkich przez wzgląd na dużą siłę nacisku szczęk.

l  Imadła precyzyjne - posiadają nieduże gabaryty i są one używane podczas obrabiania danych materiałów, gdy najistotniejsza jest precyzja (stosowane np. w zakładach jubilerskich).

l  Imadła maszynowe - rozbudowane narzędzia, które posiadają szczęki szybkozaciskowe, spłaszczony kształt i możliwość przesuwu na podstawie, dzięki czemu doskonale sprawdzają się przy współpracy np. z wiertarkami stołowymi czy też frezarkami.

l  Imadła ręczne - mają niewielką wagę i gabaryty, wymagają sporej sprawności podczas ich trzymania.

Aktywne filtry

IMADŁO STOŁOWE Z KOWADEŁKIEM 35mm MINI

Cena 11,39 zł

Dane techniczne:

  • materiał: stal malowana proszkowo
  • szerokość szczęk 35mm
  • maksymalny rozstaw szczęk 23 mm
  • maksymalna grubość blatu 33 mm
  • kolor: szary